Brak opłat wstępnych

Udzielamy darmowej porady prawnej w zakresie odszkodowań oraz pozwów NSFI.

Troska o klienta

Do każdej sprawy podchodzimy z zaangażowaniem w celu osiągnięcia indywidualnego sukcesu klienta.

Korzystne warunki współpracy

Gwarantujemy przejrzyste i satysfakcjonujące warunki współpracy dla klienta.

Odmowa wypłaty świadczenia/odszkodowania z ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia majątku, ubezpieczeń grupowych czy indywidualnie kontynuowanego ubezpieczenia.

Odmowa wypłaty świadczenia/odszkodowania z ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia majątku, ubezpieczeń grupowych czy indywidualnie kontynuowanego ubezpieczenia.

Wiele osób składa zapytania do naszej Kancelarii dotyczące problemu z wypłatą świadczeń z ubezpieczeń na życie, ubezpieczeń majątku, ubezpieczeń grupowych czy indywidualnie kontynuowanego ubezpieczenia.

Dlatego wiemy jak duża jest skała odmowy wypłaty świadczeń oraz zaniżania ich wysokości przez Towarzystwa Ubezpieczeń.

Towarzystwa Ubezpieczeń nie mają oporów przed wykorzystaniem wszystkich możliwości by obniżyć wysokość świadczenia lub nawet odmówić jego wypłaty.

Dokumentem na który często powołują się Towarzystwa Ubezpieczeń, argumentując swoją decyzje odmowną jest najczęściej OWU (Ogólne Warunki Ubezpieczenia).

Odmawiając wypłaty świadczenia/odszkodowania Ubezpieczyciel powołuje się na :

Jako ubezpieczony masz prawo do złożenia odwołania od takiej decyzji. Nasza Kancelaria specjalizuje się w dochodzeniu świadczeń, które powinny zostać wypłacone przez Ubezpieczyciela na podstawie prywatnych polis ubezpieczeniowych.

Jeżeli odmówiono Ci wypłaty świadczenia z polisy lub obniżono jego wartość zapraszamy do kontaktu.